andrij_b: (Default)
[personal profile] andrij_b
Фолк-рок фестиваль "Млиноманія" розгортається кожного літа на березі Південного Бугу в мальовничому селі Печера Тульчинського району Вінницької області.

Ідея проведення фестивалю в селі Печера народилась 2006 року в кількох музикантів-ентузиастів, та вперше була втілена у липні 2007-го.

Село Печера та навколишні простори поєднали в собі унікальний ансамбль із чарівної Природи та старовинних пам`яток. Зрештою, folk/rock фестиваль "Млиноманія" став не лише мистецькою подією, а стартовим майданчиком для розвитку зеленого туризму, втілення проекту зі збереження екології, відродження села. Команда фестивалю вірить, що добра воля та щира спільна праця здатні змінити на краще життя в конкретно взятому місці конкретними діями.

"Млиноманія" пройшла нелегкий шлях, були удачі та розчарування, сонячні дні та справжній шторм. В 2016-му проекту "Млиноманія" виповнилось 10 років! За ці роки Млиноманія встигла вирости із одноденного концерту до повноцінного фестивалю і перетворитись на справжній мистецький простір. На Млиноманію приїздять творити і спілкуватись митці, музики, народні майстри, поети, мандрівники, та інші непересічні особистості зі всієї України та з-за кордону.

Мета «Млиноманії» - об`єднання України, втілення творчості в життя, вирішення екологічних проблем, відродження села, знайомство та невимушене спілкування товариства з різник куточків нашої Батьківщини. Ми віримо в Україну, ми живемо та працюємо тут, на нашій Богом даній рідній землі! Україна – це не лише територія, це – кожен із нас! Бо кожен із нас – особистість! Україна – це тисячолітні культурні надбання, традиції, цінності, сучасність і майбутнє, яке творимо ми тут і зараз!

> Млиноманія - це творчий простір посеред чарівної Природи, це спільнота особистостей, близьких за духом, це жива музика і відродження традицій, мистецтво та любов…
> Фолк-рок фестиваль «Млиноманія» є простором для втілення та прояву музичних, художніх, фольклорних, ленд-арт, екологічних та інших проектів, для прояву талантів, обміну досвідом.
> Це простір вільний від попси та політики.
> Млиноманія живе та розвивається завдяки Вам, друзі: гостям, учасникам, волонтерам, місцевим мешканцям!
> Організатори запрошують як відомі, так і молоді гурти, ансамблі, фольклорні колективи.
> Folk/Rock фестиваль «Млиноманія» - некомерційний захід. Наявні кошти та орг. внески спрямовуються на забезпечення програми, оренду апаратури, оплату пального та електроенергії, благоустрій фестивальної території тощо.
> Млиноманія – не звичайний фестиваль. Ми свідомо не збільшуємо масштаб, бо прагнемо зберегти неповторну млиноманську атмосферу та унікальну Природу прибузького краю.

У 2016 році ми відсвяткували ювілей - 10 років. У цьому році ми чекаємо нових друзів, нових вражень, та нового натхнення. Літо незагорами, тому є ще час спланувати свій відпочинок. :)

Сайт фестивалю ось: http://mlinomaniya.org.ua
Та ще є пабліу у Вконтакті: https://vk.com/mlinomaniya_org_ua

Приєднуйтесь, буде весело. А якщо є друзі-музики, то запрошуйте. Відбір напограти вже почався! :)

Всі новини відносно феста будуть тут :)
Прошу репоста, наприклад :)

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Профіль

andrij_b: (Default)
andrij_b

May 2017

M T W T F S S
1234567
8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Теги Їжачка